Dla właścicieli nieruchomości

Dowiedz się w jaki sposób będziemy dla Ciebie pracować jeśli zdecydujesz się powierzyć nam swoje nieruchomości.

Na typ etapie odbieramy od Ciebie najważniejsze parametry nieruchomości, Twoje wymagania, dokumentację, wszelkie informacje niezbędne do opisania oferty oraz ustalamy zasady współpracy.

Zawsze weryfikujemy czy w bazie nie ma zgłoszonego zapotrzebowania na nieruchomość zbliżoną parametrami do Twojej. Jeśli takie zapotrzebowanie istnieje, to niezwłocznie dokonujemy próby skojarzenia stron.

Na podstawie zebranych materiałów przystępujemy do opracowania materiałów marketingowy (m. in. opis oferty, materiały fotograficzne/video, banery).

W zależności od atrybutów nieruchomości dokonujemy wyboru kanałów marketingowych (portale ogłoszeniowe,  marketing bezpośredni, fizyczne oznakowanie zewnętrzne) i planujemy dystrybucję treści. 

Stale monitorujemy skuteczność wykorzystywanych kanałów marketingowych co podnosi prawdopodobieństwo dotarcia do właściwej grupy docelowej.

Po pomyślnym skojarzeniu stron realizujemy pełne wsparcie procesu negocjacji, finalizowania transakcji (wsparcie w gromadzeniu dokumentacji, koordynowanie spotkań, wskazywanie ryzyk, współpraca z notariuszami, prawnikami, architektami), a także zamykania transakcji (protokolarne wydanie nieruchomości).

Dla poszukujących nieruchomości

Dowiedz się w jaki sposób będziemy  pracować jeśli zdecydujesz się powierzyć nam poszukiwanie nieruchomości.

Podczas przyjmowania informacji o zapotrzebowaniu na nieruchomość staramy się dobrze zrozumieć wszystkie wymagania uwzględniając znane nam specyficzne uwarunkowania dla konkretnej branży.

Jeśli zidentyfikujemy nieruchomość spełniającą wymagania, przedstawiamy bez zbędnej zwłoki bliższe informacje.

Jeśli aktualnie w ofercie nie dysponujemy odpowiednią nieruchomością, proponujemy zasady dalszej współpracy i rozpoczynamy poszukiwania.

W pierwszej kolejności porównujemy zgłoszone zapotrzebowanie z własnym portfelem nieruchomości:

 • ogłoszenia aktywne,
 • ogłoszenia planowane (to te, które jeszcze są w opracowaniu lub mamy wiedzę, że w niedalekiej przyszłości pojawią nie na rynku).

Jeśli własny portfel nie zawiera adekwatnego do zapotrzebowania obiektu, przechodzimy do eksploracji zewnętrznych źródeł (np. oferty innych biur) oraz weryfikacji inwestycji w toku.

Po pomyślnym skojarzeniu stron realizujemy pełne wsparcie procesu negocjacji, finalizowania transakcji (wsparcie w gromadzeniu dokumentacji, koordynowanie spotkań, wskazywanie ryzyk, współpraca z notariuszami, prawnikami, architektami), a także zamykania transakcji (protokolarne przejęcie nieruchomości).

Współpraca

 

Prowadząc sprawy naszych klientów na bieżąco współpracujemy z partnerami reprezentującymi następujące profesje:

 • Notariusze,
 • Prawnicy/Radcy prawni,
 • Developerzy/Inwestorzy,
 • Producenci hal magazynowych,
 • Architekci,
 • Doradcy kredytowi,
 • Agenci ubezpieczeniowi,
 • Fotografowie,
 • Inne biura nieruchomości.

Stawki wynagrodzenia

Prowizja przy transakcji wynajmu/najmu

100% + VAT (23%)

od równowartości jednomiesięcznego czynszu.

Prowizja przy transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości

3% + VAT (23%)

od ceny transakcyjnej.